Nejprodávanější

Lepové desky určené k ochraně nejen pokojových rostlin před škodlivým hmyzem, jako molice, smutnice či mšice.

Insekticid k hubení mnoha škůdců na ovoci, zelenině a okrasných rostlinách. Účinný proti mandelince, mšicím, obaleči jablečnému, molicím, puklicím, vlnatce krvavé..

Parazitické hlístice proti dřepčíkům, květilkám, pochmurnatce mrkvové, chřestovníčku, osenicím, molíku česnekovému a vrtuli třešňové.

Lepové desky určené k ochraně rostlin před škodlivým hmyzem, jako molice, vrtule třešňové, dřepčíci, nosatci, třásněnky, vrtalky či smutnice.

Lepidlo ve spreji pro ochranu stromů a rostlin proti lezoucímu hmyzu. Má dlouhotrvající účinek. Neobsahuje insekticidy. Ideální na rozpraskanou kůru.

K ochraně pokojových rostlin, skleníků, zeleniny, třešní před létajícím škodlivým hmyzem. Na mšice, molice, smutnice, vrtuli třešňovou.

Proti savému a žravému hmyzu: mšice, mandelinka bramborová, obaleč, květopas, podkopníček, molice, bělásek, krytonosec, kněžice.

Postřik proti škůdcům ovoce, zeleniny a okrasných rostlin. Funguje proti mandelince, mšicím, obaleči jablečnému, molicím a vlnatce krvavé.

Koncentrát na bázi přírodních látek k hubení mšic, molic, svilušek, savých a žravých škůdců na zelenině, bylinkách a zahradních rostlinách.

10ks žlutých lepových desek pro odchyt škodlivého hmyzu na zahradních a skleníkových rostlinách a ovocných stromech.

Insekticid k hubení savého a žravého hmyzu: mšice, mandelinka bramborová, houbomilka česneková, molice, bělásek, svilušky, kněžice.

Přírodní sprej proti savým a žravým škůdcům: mšice, svilušky, molice, dřepčíci, vlnovníci. Vhodný na ovocné stromy, bobuloviny, jahodník, zeleninu. Do skleníků, zimních...

Bylinkový koncentrát proti škůdcům rostlin, typicky mšicím. Na zeleninu, bylinky a venkovní rostliny. Chrání před padlím. Na 82-125 m².

Žluté lepové destičky k ochraně pokojových a balkonových rostlin před škodlivým hmyzem, jako jsou molice, mšice a smutnice.

Postřik na mandelinky, mšice, housenky, puklice, pilatky, dřepčíky a jiné savé a žravé škůdce.

Koncentrovaný postřik bez chemie proti mšicím, dřepčíkům, sviluškám, molicím. Vhodný na pokojovky, ovoce a zeleninu, bez ochranné lhůty.

Systémově účinný insekticid. K hubení molice skleníkové, mšic a mšice bavlníkové v okrasných rostlinách. Láhev stačí doplnit vodou a postřik je připraven.

Žluté lepové desky na mšice, molice, smutnice či dřepčíky. Chrání rostliny po celou sezónu.

Insekticid k hubení škůdců na ovoci, zelenině a okrasných rostlinách. Proti mandelince, mšicím, obaleči jablečnému, molicím, vlnatce krvavé.

Lepové lapače k ochraně zeleniny, ovoce, skleníků a pokojových rostlin před škodlivým létajícim hmyzem. S drátky pro zavěšení.

Insekticid na savý a žravý hmyz: mandelinka bramborová, mšice, květopas, makadlovka, obaleč, třásněnka, kněžice, housenky, brouci a ploštice.
Jak dřepčíky poznat?
Dřepčíky poznáte snadno podle typického skákání, skáčou tak rychle, že vám doslova mizí před očima. Většina dřepčíků má černou barvu, jsou kovově lesklí, u některých druhů, jako je dřepčík zelný, jsou patrné dva žlutavé pruhy po celé délce těla.
Larvy dřepčíků jsou bílé až žlutavé, s tmavou hlavou, měří asi 7mm.
Životní cyklus dřepčíků
Dospělí dřepčíci přezimují ukrytí v půdě. Na jaře kladou vajíčka do půdy nebo na spodní stranu listů (dřepčík zelný). Po týdnu se líhnou bílé larvy, a živí se kořínky rostlin, zhruba 2 až 3 týdny. Pak se zakuklí v půdě a za týden je z kukly nový dospělec. Dospělí brouci požírají listy rostlin a vykusují do nich nepravidelné otvory.
Za rok mohou v závislosti na podmínkách vzniknout tři až čtyři generace dřepčíků. Vyhovuje jim suché a teplé počasí.
Biologická ochrana
Na jaře se na ochranu mladých rostlinek může využít ochranná bílá netkaná textilie proti hmyzu. Na podzim pomáhá rytí a kypření půdy, čímž znemožní klidní přezimování brouků v půdě.
Přirozeným nepřítelem dřepčíků je škvor, můžete ho proto zkusit přilákat vytvořením úkrytu v například podobě převráceného květináče.