Nejprodávanější

Insekticid s okamžitým účinkem proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, jako jsou hovada, komáři, vosy, švábi či moli. Má příjemnou vůní. Bez DEET.

Rostlinný insekticidní sprej určený na likvidaci much, komárů, vos a dalšího létajícího hmyzu v interiérech. Bez DEET.

Vysoce účinný a zcela přírodní repelent proti komárům, klíšťatům, ovádům a dalším druhům hmyzu. Vhodný i do tropů. Neobsahuje DEET.

100% přírodní repelent proti klíšťatům, komárům, moskytům, a jinému bodavému hmyzu. Vhodný do oblastí s výskytem malárie. Klinicky prokázaná účinnost.

Insekticidní sprej na létající hmyz (mouchy, komáři, noční motýli, muchničky,....) a jeho larvy. Aplikační hadička pro nepřístupná místa.

Insekticid určený k plošnému použití proti mouchám, komárům, molům a octomilkám. S okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem.

Sprej s repelentním účinkem proti komárům a jejich larvám, klíšťatům, muchničkám a jinému hmyzu. Ochrání vás po dobu až 24h.
Nejběžnější druhy much
Moucha domácí, masařka obecná a bzučivka zelená jsou nejčastější muší škůdci v domácnostech. Kolem popelnic lze spatřit mrchožrouta bzučivku rudohlavou, živící se rozkládajícími se zbytky masa.
Jak dlouho žije moucha?
Rozšířeným mýtem je, že moucha žije pouze 24 hodin. Není to pravda. Moucha domácí žije 20 až 30 dní, masařka potom měsíc až tři. Délka života mouchy závisí vždy na teplotě prostředí a úrovni její aktivity.
Jak se rodí mouchy?
Mouchy se rodí z vajíček, které samička klade na rozkládající se organickou hmotu, zbytky potravin, dřevo, hnojiště, apod. Z vajiček se vylíhnou larvy, které se později zakuklí a kukla se přemění na dospělou mouchu.